29.2. Cyklus přednášek POVÍDÁNÍ O ZDRAVÍ - JAK NA ZDRAVÉ ZUBY A DÁSNĚ

29.02.2024

Vážení a milí, chvíli nám to trvalo, ale je to tady! 29. února zahajujeme přednáškovou činnost v roce 2024. Čekali jsme prostě na to správné datum. Po celý rok budeme přinášet v Cyklu přednášek POVÍDÁNÍ O ZDRAVÍ zajímavá a užitečná témata dotýkající se našeho zdraví, především to, co pro něj můžeme udělat my sami. Budete moci diskutovat s odborníky, často i s lékaři, kteří pochází nebo žijí v naší obci.

Jako první přichází MDDr. Kateřina Štrbíková s tématem - Jak na zdravé zuby a dásně. V březnu pak Prevenci onkologických onemocnění představí MUDr. Věra Krušínská. Obě lékařky pochází a žijí v Novém Malíně.

Nezůstáváme jen na tomto cyklu, ale vrátíme se oklikou do období Vánoc - protože co by Velikonoce byly bez Vánoc (anebo obráceně?) S Lenkou Krahulcovou projdeme Svatý týden.

Jedním z nejzajímavějších počinů v dubnu bude workshop o AI - umělé inteligenci s Petrem Vyhnálkem, který je expertem v oblasti školení inovací a nových technologií https://www.teamds.cz/ai-workshopy/ Na přednášky bude vstup volný. Dobrovolný příspěvek, který je na každém, kdo přijde, pošleme souhrnně na konci roku jako DAR nadaci Dobrý anděl jménem občanů Nového Malína. Děkujeme, že podporujete s námi.

Jakou roli hraje genetika a jak jejich zdraví můžeme ovlivnit my - péčí či stravou.
Mýty a fakta - skutečně jablko čistí zuby? Vážně musíme čistit 2x denně nebo snad po každém jídle? Bělí zubní pasty šetrně? a další...
Co nezanedbat u dětí a s čím si není potřeba lámat hlavu.
Kdy je vhodné navštěvovat zubní hygienu a kdy je to jen plýtvání penězi.

V druhé části přednášky bude prostor pro vaše dotazy.
Přijďte se seznámit a něco nového se dozvědět, nebo se jen ujistit, že pro své zuby děláte to nejlepší.

Vstup volný.
Dobrovolný příspěvek věnujeme Nadaci Dobrý anděl jménem občanů Nového Malína. Děkujeme za podporu.

Podporuje nás Obec Nový Malín! 

© 2023 MKOS | Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!