Projekty

DLOUHODOBÉ AKTIVITY NEBO AKCE VĚTŠÍHO ROZSAHU

Seznamte se s našimi dlouhodobými projekty, které postupně realizujeme nebo již proběhly. Přiznáváme, že některé projekty jsme zatím přesunuly do šuplíku. Věříme, že jejich čas přijde - možná trochu později a možná realizace proběhne trochu jinak. 

V současné chvíli vám můžeme nabídnout ukázku práce asistenčního psa nebo připravit canisterapeutický program pro skupiny i jednotlivce.

Ukázka práce asistenčního psa

S Balúem jsme v polovině ledna 2023 byli v naší místní školce - dolní MŠ Nový Malín na pozvání paní učitelky Aleny Ramešové. Děti byly úžasné, spolupracovaly a zajímaly se. Děti se seznámili s tím, jak o psy pečovat a jak se k nim chovat, Nejvíc se jim líbilo sundávání rukavic a ponožek, viděli, co vše Balú umí. Všechny chtěly vidět zuby a pohladit si pejska. Některé děti dokonce věděly i to, co různí speciálně vycvičení psi dělají. MŠ přispěla na dobroty pro asistenční pejsky ve výcviku Helppes částkou 800,- Kč. Srdečně děkujeme. 

Máte-li zájem o canisterapeutickou ukázku, individuální terapii nebo skupinový program, kontaktujte nás.

Bezpečně do školy i ze školy

Ve čtvrtek 24.11.2022 se podařilo v Novém Malíně realizovat unikátní akci "Vidět a být viděn". Děti, které se akce účastnily ve školkách i na základní škole, byly nadšené nejen z praktických a zábavných přednášek příslušníků Policie ČR, z možnosti vzít do ruky některé z policejních pomůcek, ale také si mohly prohlédnout vybavený policejní vůz dopravního inspektorátu PČR v Šumperku. Děti v MŠ dostaly od policistů omalovánky a větší děti reflexní pásky.

© 2023 MKOS | Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!