NAJDI KNIHU! - PŘEDSTAVUJEME TITULY

11.06.2024

Představujeme tituly pro dospělé i děti. Všechny knihy budou zabaleny ve žlutém balícím papíru, Dětské knihy jsou označeny obrázkem Příšerek, knihy pro větší děti obrázkem auta (dvě varianty) a knihy pro dospěláky jsou bez označení (ukázka v galerii níže). Knihy jsou umístěny tak, aby byl vidět alespoň kousek knihy. Knihy pro děti jsou především v lokalitách, kde se děti pohybují. A víc už ani muk! 

BUDEME RÁDI, KDYŽ SE S NALEZENOU KNIHOU VYFOTÍTE A FOTKU BUDETE SDÍLET U NÁS NA FACEBOOKU V DISKUZI UDÁLOSTI!

Co je bonusová kniha? Je to kniha, která na svém místě bude až ve čtvrtek v 15:00 hod. Na facebooku spolku budou indicie, kde ji najdete. A bonusová je také proto, že v ní bude poukaz na odběr 1 ks zmrzliny zdarma ze stánku Zmrzlina u Pekařů (za hospodou u Tygra na Plechách) - můžete mít velkou točenou nebo kopečkovou (mají 4 druhy točených, 9 druhů kopečkových mezi nimi třeba také levandulová nebo práskací lízátko - a jsou skutečně výborné). Poukazů na zmrzlinu bude celkem 10 (7 v bonusových knihách a 3 náhodně) a budou platné od čtvrtka 13.6. do neděle 16.6.2024. 

Co dělat, když nenajdete tu svoji vysněnou? Na facebooku spolku se můžete zapojit do výměny nalezených knih. 

Knihy, které naleznete a nebude si je chtít nechat, dejte, prosím, do skříňky u knihovny na zdravotním středisku. Třeba potěší někoho jiného. Děkujeme!

Zároveň vás prosíme, abyste obal hodili do směsného odpadu.

© 2023 MKOS | Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!